מחיר מבנים יבילים

מבנים יבילים הם מבנים שקל לשנע אותם ממקום למקום, בהתאם לצרכים ולרצונות של בעליהם. בדרך כלל הם משמשים למגורים זמניים של עובדים באתרי בניה, עובדים בחקלאות ולמגורים זמניים ביישובים הנמצאים בתהליכי בנייה. מבנים יבילים ניתן לשנע בקלות בעזרת מנוף ולהציבם באתר תוך שעות ספורות. מחיר מבנים יבילים נמוך משמעותית ממחירם של מבני קבע וזה ללא ספק אחד מיתרונותיהם הגדולים.

 

סוגים נפוצים של מבנים יבילים

בארץ, כאשר חושבים על מבנים יבילים נהוג לחשוב על קרוואנים אשר גודלם כגודל מכולת מסע ומשמשים למגורים. שימוש בקרוואנים מסוג זה רווח בתחילת שנות ה-90 כפתרון מגורים מהיר עבור גל העלייה הגדול מארצות ברית המועצות. בעלי בתים רבים מציבים מבנים מסוג זה בשטחם ומשכירים אותם כיחידות דיור, הם משמשים כמשרדים זמניים באתרי בניה וכדומה. סוג נוסף של מבנים יבילים הוא הממ"ד הנייד שניתן להציב במקומות בהם דרוש מיגון מהיר או במקומות בהם לא ניתן להקים ממ"ד או מקלט. ממ"דים יבילים ניתן לראות כיום באזור הדרום בו אכן נדרש פתרון מיגון מהיר בהתאם למצב הביטחוני המשתנה תדיר.

 

מחירם של מבנים יבילים

מחירם של מבנים יבילים מגוון מאוד ותלוי בסוג המבנה, מצבו (חדש או יש שנייה), חומרי הבנייה מהם הוא עשוי, ייעודו וגודלו. קראוון למשל יכול לעלות בין 5000 ₪ לכמה עשרות אלפי שקלים. ממ"ד נייד תקני המגיע מוכן לשימוש (יש לחבר צנרת וחשמל) עולה כ-70 אלף שקלים, לעומת מעל 100 אלף שקלים לבניית מקלט או ממ"ד בדירה. ניתן לרכוש מבנים יבילים חדשים או לחפש מבנים יבילים מיד שנייה. חשוב לזכור, כי לרוב לא ניתן לפרק את המבנה ולהרכיבו מחדש באתר אלא יש צורך להובילו בעזרת מנוף.

למידע נוסף תוכלו להכנס לקרוא באתר חברת ברגיל בניה ולהתרשם ממגוון רחב של מבנים יבילים במחירים מעולים ובאיכות ללא פשרות.

Article written by

Please comment with your real name using good manners.

Leave a Reply