קעקוע זה כואב?

הולכים לעשות קעקוע?,זאת פעם ראשונה?,אתם רגישים לכאב?
אז המהמר הבא בשבילכם

כאבים הקשורים לקעקועים וחוסר הוודאות שהוא יוצר הוא ללא ספק אחד הנושאים הכי מיוחסיים בענף הקעקועים מה שמעלה את השאלה הנפוצה : האם קעקועים כואבים?

כאשר עושים קעקוע,המחט נכנסת ויוצאת מהעור בשיעור של 1,200 או יותר פעמים לדקה (שזה בערך 20 פעמים בשניה !)צריך לזכור כי לעשות קעקוע זה כואב לא משנה מה! עם זאת, זה גם חשוב לזכור כי קעקועים לא יכולים לכאוב יותר מדי, אחרת לא היו הרבה אנשים עם קעקועים היום.

כל קעקוע יכאב בצורה שונה עבור כל אדם בהתאם לרמת הסובלנות ורמת הכאב של הפרט , אבל את סוג הכאב עצמו קשה לתאר למישהו שמעולם לא עשה קעקוע.למרות שהמחט נעה בקצב מהיר מאוד, היא לא נכנסת עמוק לתוך העור,מה שהופך את זה להרבה יותר נסבל.בגוף האנושי יש שבע שכבות של עור,והמחט שאיתו עושים קעקוע חודרת את השלושה הראשונים, זה רק קצת יותר רדוד מאשר זקיקי שיער שמתחילים לגדול.

חלק מתארים את תחושת הכאב כתחושת חום,שריפה. אחרים מתארים אותו יותר כתחושה מגרדת, או כמו שמישהו נוגע בכוויות חום חדשות. התחושה היא גם שונה בהתאם לסוג של המחטים בשימוש קעקועים קטנים דורשים מחטים קטנות שמתרכזות בכאב בשטח קטן בהרבה. יש גם קבוצות שונות המשמשות להצללה, רוב האנשים מסכימים כי הצללה כואבת פחות, כי המחטים פרושות על פני שטח רחב יותר

באופן טבעי,רמת הכאב של ביצוע קעקוע משתנה בין אנשים,אבל יש אזורים מסוימים בגוף בהם ביצוע קעקוע כואב הרבה יותר ממקומות אחרים,לפעמים עם הבדל דרסטי,ולפעמים רק עם שינוי קטן. יש אזורים מסוימים בגוף עם פחות שריר ורקמת שומן,ועור הדוק יותר, כמו בצלעות, כפות רגליים, ברכיים ומרפקים

מאמר בחסות: אינקד – פורטל קעקועים יפים עם משמעות!

Article written by

Please comment with your real name using good manners.

Leave a Reply